האם עייפות כרונית היא אחד הסימפטומים לדיכאון?

דיכאון היא מחלה נפשית שעלולה להיות מסובכת. חשוב לשים לב לכמה סימנים וכמובן להיוועץ עם פסיכולוג או בעל מקצוע אחר המבין בתחום או רופא המשפחה. ישנם כמה מאפיינים של דיכאון, שנאה עצמית, אשמה ופסימיות באופן כללי.
חוסר תיאבון, עצבנות ועייפות מוגברת. כדי לדעת האם העייפות מעידה על דיכאון, כדאי להבין ממה נובעת העייפות, האם היא נובעת מחוסר שעות שניה, עבודה מרובה, מחלה, שינוי בתזונה ועוד.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

בית אבות

בית אבות 101: למה לצפות כשבוחרים בית אבות

בתי אבות בישראל הם מוסדות חיוניים המעניקים טיפול חיוני לאוכלוסיית הקשישים. על ידי שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול ומקצועיות, אחיות במתקנים אלו יכולות להשפיע לטובה על חיי דייריהן.

האבולוציה של מכשירי השמיעה: ממגושם לקטנטן

במהלך השנים, מכשירי השמיעה עברו שינוי מדהים. מהדגמים המסורבלים המוקדמים ועד למכשירים האלגנטיים והדיסקרטיים הקיימים כיום, האבולוציה של מכשירי השמיעה חוללה מהפכה בדרך שבה אנשים עם אובדן שמיעה חווים את העולם הסובב אותם.

נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות: איך הן יכולות לשפר את איכות החיים שלכם?

צעדו בקלות, עמדו בביטחון וחבקו את היום ללא אי-נוחות – זו יכולה להיות המציאות החדשה שלכם עם התמיכה הבלעדית הנכונה. דמיינו עולם שבו כל צעד שאתם עושים מרופד, מאוזן ומותאם רק לכפות הרגליים שלכם. נעליים אורטופדיות עשויות להיות הגיבורים האלמונים במסע היומיומי הזה, ולהפוך את אי הנוחות לשלווה עבור צעדיו של כל אדם.