השתלבות בעבודה לבני הגיל השלישי

השתלבות במקום עבודה חדש הינו תהליך ארוך ולפעמים גם לא קל , ובייחוד לאנשים מבוגרים בגיל השלישי. אך ישנן דרכים בהן ניתן להקל על מצב זה.
כדי להשתלב בצורה הטובה, הנכונה והמהירה ביותר,  יש לבחור מקום עבודה שקיים בו מכנה משותף גדול בין העובדים השונים. לכל בן אדם יש אופי שונה ואישיות שונה אך בסופו של דבר יש בני גיל שנושאי השיחה ודרך המחשבה והחיים שלהם יכולה להיות דומה לגמרי וזה יתרון גדול.
יתרון נוסף שיכול להועיל ולסייע לבני הגיל השלישי להתאקלם יותר בקלות למקום עבודה חדש זה למצוא עבודה שיש בה תנאים נוחים כמו: הסעה הלוך וחזור , גיבוש העובדים על ידי המנהלים ועוד…
אז נכון שעבודה חדשה זה דבר לא קל ולעיתים מאתגר אך הוא לא בלתי אפשרי. ואפשר אפילו להינות וליצור עוד חוויות לאוסף.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

בריאות הנפש

חקירת יחסי הגומלין בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני אצל קשישים: ניתוח השוואתי

בריאות נפשית ובריאות מינית הם שני היבטים חיוניים של רווחה כללית, במיוחד באוכלוסייה המבוגרת. ניתוח השוואתי זה מתעמק ביחסים המורכבים בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני, תוך התמקדות ספציפית באימפוטנציה ובטיפול בה בגלי הלם. על ידי בחינת יחסי הגומלין בין שני הגורמים הללו, אנו שואפים להשיג הבנה מעמיקה יותר של המנגנונים הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים המשפיעים על התפקוד המיני אצל אנשים מבוגרים.

מזרן איכותי

חשיבות ההשקעה במזרן איכותי לקשישים

ככל שאנו מתבגרים, זה הופך להיות חשוב יותר ויותר לתת עדיפות לבריאות ולרווחה שלנו. היבט אחד מכריע שלעתים קרובות מתעלם ממנו הוא איכות השינה שלנו. קשישים, במיוחד, יכולים להפיק תועלת רבה מהשקעה במזרון איכותי המעניק את התמיכה והנוחות הדרושים למנוחת לילה טובה. במאמר זה נבדוק מדוע בחירת מזרון איכותי בגיל השלישי מומלצת מאוד.

רפואה משלימה – טיפול טבעי בפרקינסון

היא משפיעה על חולים שונים בצורה שונה, וגם קצב ההתקדמות שלה איננו עקבי אצל כלל המטופלים. עם זאת, ניתן לזהות את מחלת הפרקינסון באמצעות מספר