טרנד השיער הלבן – הסלבס שבחרו במראה האמיתי

שיער לבן מתקשר לנו לזקנה ואנחנו נלחצים ורצים לצבוע.
ישנם כמה ידוענים שהחליטו לתת לטבע לעשות את שלו ולאהוב את זה.
גבר בשיער לבן תמיד שידר סקסיות, דוגמת ג'ורג' קלוני, ריצ'ארד גיר, פירס ברוסנן.
רוב הנשים במיוחד דוגמניות ושחקניות שמצטלמות באופן קבוע לרוב צבעו את שיערן והסתירו כל שיערה לבנה.
היום ישנה מהפכה, שחקניות ודוגמניות הוליוודיות מוכיחות לנו שגם הלבן הוא נשי ויפה, כך עשתה מרלי סטריפ, ג'יימי לי קרטיס וריטה מורנו.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

נעליים אורטופדיות

נעליים אורטופדיות: איך הן יכולות לשפר את איכות החיים שלכם?

צעדו בקלות, עמדו בביטחון וחבקו את היום ללא אי-נוחות – זו יכולה להיות המציאות החדשה שלכם עם התמיכה הבלעדית הנכונה. דמיינו עולם שבו כל צעד שאתם עושים מרופד, מאוזן ומותאם רק לכפות הרגליים שלכם. נעליים אורטופדיות עשויות להיות הגיבורים האלמונים במסע היומיומי הזה, ולהפוך את אי הנוחות לשלווה עבור צעדיו של כל אדם.

בית אבות סיעודי

היתרונות של בית אבות סיעודי לקשישים

ככל שהאהובים שלנו מזדקנים, זה הופך להיות חיוני להבטיח שהם מקבלים את הטיפול והתמיכה שהם צריכים כדי לשמור על איכות חיים טובה. בתי אבות מספקים סביבה בטוחה ומטפחת שתוכננה במיוחד כדי לענות על הצרכים הייחודיים של קשישים, מה שהופך אותם לאופציה מצוינת עבור אוכלוסיית הקשישים בישראל.

בריאות הנפש

חקירת יחסי הגומלין בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני אצל קשישים: ניתוח השוואתי

בריאות נפשית ובריאות מינית הם שני היבטים חיוניים של רווחה כללית, במיוחד באוכלוסייה המבוגרת. ניתוח השוואתי זה מתעמק ביחסים המורכבים בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני, תוך התמקדות ספציפית באימפוטנציה ובטיפול בה בגלי הלם. על ידי בחינת יחסי הגומלין בין שני הגורמים הללו, אנו שואפים להשיג הבנה מעמיקה יותר של המנגנונים הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים המשפיעים על התפקוד המיני אצל אנשים מבוגרים.