שמירה על איכות החיים בגיל השלישי

כמעט בכל מקום בארץ ניתן למצוא מגוון רחב של פעילויות ופנאי, תרבות והעשרה לאנשי הגיל השלישי.
מועדונים , חוגים להעשרה , משחקי חברה , הופעות וקונצרטים הם רק חלק מהאטרקציות המוצאות לבני הגיל השלישי על מנת שישמרו על איכות החיים שלהם.
דבר נוסף שעוזר לבני הגיל השלישי לשמור על איכות החיים שלהם ועל הבריאות שלהם זה פעילות גופנית. בין אם זה הליכה , ריצה או אפילו שחייה , כל דבר שמעסיק ונותן שמחה ורצון לחיות הוא טוב ושומר על איכות החיים.
איכות חיים טובה ושמירה עליה תלויה קודם כל בבן אדם וברצון שלו להמשיך לצאת מהבית ולעשות פעילויות רבות ולצבור חוויות נוספות לחיים שלו.

 

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

בריאות הנפש

חקירת יחסי הגומלין בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני אצל קשישים: ניתוח השוואתי

בריאות נפשית ובריאות מינית הם שני היבטים חיוניים של רווחה כללית, במיוחד באוכלוסייה המבוגרת. ניתוח השוואתי זה מתעמק ביחסים המורכבים בין בריאות הנפש והפרעות בתפקוד המיני, תוך התמקדות ספציפית באימפוטנציה ובטיפול בה בגלי הלם. על ידי בחינת יחסי הגומלין בין שני הגורמים הללו, אנו שואפים להשיג הבנה מעמיקה יותר של המנגנונים הפסיכולוגיים והפיזיולוגיים המשפיעים על התפקוד המיני אצל אנשים מבוגרים.

מזרן איכותי

חשיבות ההשקעה במזרן איכותי לקשישים

ככל שאנו מתבגרים, זה הופך להיות חשוב יותר ויותר לתת עדיפות לבריאות ולרווחה שלנו. היבט אחד מכריע שלעתים קרובות מתעלם ממנו הוא איכות השינה שלנו. קשישים, במיוחד, יכולים להפיק תועלת רבה מהשקעה במזרון איכותי המעניק את התמיכה והנוחות הדרושים למנוחת לילה טובה. במאמר זה נבדוק מדוע בחירת מזרון איכותי בגיל השלישי מומלצת מאוד.

רפואה משלימה – טיפול טבעי בפרקינסון

היא משפיעה על חולים שונים בצורה שונה, וגם קצב ההתקדמות שלה איננו עקבי אצל כלל המטופלים. עם זאת, ניתן לזהות את מחלת הפרקינסון באמצעות מספר